2014-03-25 00:16:25
Windows 8, i niedziałające Fast-boot

Jeśli ktoś używa Fast-bootowania w Windows 8(.1) i ono przestało działać mimo, że jest włączone, należy zajrzeć do Podglądu Zdarzeń. Tam, jeśli są wpisy

System został uruchomiony ponownie bez uprzedniego czystego zamknięcia. Możliwe przyczyny błędu: system przestał odpowiadać lub uległ awarii albo nastąpiła nieoczekiwana utrata zasilania.

oraz

Szybkie uruchomienie systemu Windows nie powiodło się z powodu błędu o stanie 0xC00000D4.

...to najpewniej jedno lub więcej urządzeń jest wyłączone albo jest z nim jakiś problem. Odpalamy Menedżera Urządzeń, włączamy urządzenia które mają nałożoną ikonkę strzałki w dół i stawiamy do pionu całą resztę z żółtymi i czerwonymi ikonkami i restartujemy. Powinno zadziałać.

2014-03-23 22:45:53
Fujitsu Esprimo Q520

Fujitsu Esprimo Q520 to niewielki (18,5cm x 18,8cm x 5,4cm), ale w pełni wyposażony komputer stacjonarny. Wynalazkiem zainteresowałem się po tym, jak w pracy znalazłem takowy na chodzie i dane mi było podłączyć go pod miernik prądu i pobawić się nim chwilę. Od razu zakochałem się i odliczałem dni do wypłaty tym bardziej, że od jakiegoś czasu i tak nosiłem się z zamiarem wymiany Atomicy na coś mocniejszego ;)

W zasadzie to dziwię się, że produkt jest tak mało popularny w naszym kraju. Rozumiem, że nie jest "mejd in czajna" i m. in. przez to swoje kosztuje, ale urządzenie jest naprawdę wysokiej jakości i warto chociaż przyjrzeć się jemu.

2014-03-07 01:38:09
Tour de .de

W styczniu, w ramach integracji, rozpoznania i szkolenia, zostałem oddelegowany do Niemiec, konkretnie do Monachium, gdzie mieści się jedno z głównych biur Fujitsu, oraz do Augsburga, gdzie znajduje się Fujitsowa fabryka i datacenter. Zdjęć i filmów nie będzie, bo zabronili mi je robić...

Powered by:
Hellcore Mailer - polski program pocztowyOpera Web BrowserFreeBSD - The Power to Serve!Slackware
RSSy:
Sidekick:
Projekty:
O autorze:
Zobacz:
Kategorie:
Archiwum:
Szukaj: