2013-08-22 01:12:26
Transplantacja mózgu [+18] [NSFW]

Wreszcie zebrałem kuper. Niby nic, wymiana procesora i przy okazji chłodzenia niestety była już konieczna (coraz częściej korzystam z wirtualizacji, a Core 2 Duo E4400 nie oferuje sprzętowej wirtualizacji, poza tym coraz częściej dokucza mi starość tego procesora do tego stopnia, że już ponad rok siedział nie na firmowych dwóch, lecz na 2,4GHz - i tyleż samo czasu zabierałem się za upgrade). Jasne, że Core 2 Duo E8400 nie jest demonen prędkości, ale jest sporo szybszy od E4400, do tego ma sprzętową wirtualizację, no i to jedyna sensowna opcja upgrade'u - nic (dużo) mocniejszego na tę płytę nie wsadzę (nie bez zmiany zasilacza), a jednak - nawet jeśli jest na chipsecie produkcji Nvidii - to i tak ma się jej całkiem na życie i szkoda wywalać ją razem z RAMem i procesorem. Zresztą, wyrosłem już z gromadzenia sprzętu i nadmiar teraz odbija mi się czkawką (jeszcze trochę i dorosnę do laptopa, hehe). No i inna sprawa, że grzebaniny nie uniknąłbym - bateryjka na płycie głównej wyzionęła ducha i płytowy zegarek stawał w miejscu wraz z odcięciem prądu...

2013-08-18 16:41:49
SFowy Enemef

Normalnie nie kręci mnie siedzenie w kinie, więc specjalnie nie oglądam się za tym, co obecnie puszczają na "wielki ekran". Przypadkowo (!) dotarło do mnie jednak, że najnowszy Enemef bedzie składał się z samego S-F (w tym jednej premiery), więc przechodząc obok Silver Screenu stanąłem w kolejce po bilet.

W tym Enemefie udział wzięły filmy "Elizjum", "Dystrykt 9", "1000 lat po Ziemi" oraz "Looper".

Nie będę się silił na jakieś straszliwie wnikliwe lolrecenzyjki, bo filmy oglądam dla zabicia czasu - jeśli ktoś chce recenzji, niech wywala na Filmweb ;)

Powered by:
Hellcore Mailer - polski program pocztowyOpera Web BrowserFreeBSD - The Power to Serve!Slackware
RSSy:
Sidekick:
Projekty:
O autorze:
Zobacz:
Kategorie:
Archiwum:
Szukaj: