2011-06-02 17:03:49
mBank porąbało do reszty

Wygląda na to, że mBank ma za dużo klientów i bardzo zależy im na ich redukcji - cóż, różne są zboczenia. Szkoda tylko, że tym razem celują m. in. we mnie.

Chodzi dokładnie o zmianę opłat za korzystanie z kart debetowych, a konkretnie o to, że jeśli nie zapłacisz kartą na kwotę równą lub większą 100pln, to bank "chapsnie" z konta 2zł. Na podlinkowanej stronie napisali, że można aktywować usługę wypłaty we wszystkich bankomatach, ale to kosztuje 5pln, więc niezbyt ciekawa opcja dla kogoś, kto wypłaca w trzech tych samych bankomatach, do tego już teraz bez opłat. 2 złote to też nie jest duża kwota, ale przecież nawet gdy pracowałem, to zdarzało mi się nie dobić transakcjami bezgotówkowymi do tych 100zł (haczyk polega na tym, że korzystanie z bankomatów/wpłatomatów nie liczy się jako transakcja bezgotówkowa), a teraz dodatkowo moja sytuacja finansowa jest, delikatnie mówiąc, taka sobie, więc jeszcze częściej płacę "żywą" gotówką niż kartą. Ja bardzo chętnie płaciłbym wyłącznie kartą bez zabaw w uprzednie wypłacanie, ale tak się oczywiście nie da.

Jeżeli nie okaże się, że to był jakiś żart albo nie wprowadzą jakichś kolejnych zmian które powyższe jakoś załagodzą, to pozostanie mi wypłacić resztę pieniędzy z konta i je zamknąć, a potem założyć kolejne, tylko że gdzieś indziej - i podejrzewam że nie będę jedynym: mBank po prostu nie daje innego wyboru, a szkoda - kiedyś to był fajny bank.

Jakieś propozycje co do nowego banku? ;-)


Może Cię zainteresować...

Komentowanie wyłączone dla tego wpisu.
Powered by:
Hellcore Mailer - polski program pocztowyOpera Web BrowserFreeBSD - The Power to Serve!Slackware
RSSy:
Sidekick:
Projekty:
O autorze:
Zobacz:
Kategorie:
Archiwum:
Szukaj: