2011-04-08 17:10:01
Akceleracja GPU, sterowniki i dlaczego MS znowu wygrał bitwę

Jak wiadomo, jeśli nie możesz się wykazać w istniejącej dziedzinie, wykaż się w zupełnie nowej, gdzie nie ma konkurencji. Tak było z IE9, które jako pierwsze dodało akcelerację GPU. Twórcy Firefoxa szybko podchwycili temat i również dodali akcelerację GPU do swojej przeglądarki. Dochodzą do mnie słuchy, że Google też pracuje nad akceleracją GPU dla Chrome. Wydaje się, że tylko twórcy Opery ociągają się. Ale może mają rację?

2011-04-08 04:00:47
Backportowanie zmian (aktualizacja i coś jeszcze)

Okazuje się, że nie będzie to konieczne. Spojrzenie na problemy z innej perspektywy pozwoliło ostatecznie dostrzec wszystkie (programistyczne) problemy które blokowały chwilowo rozwój i wreszcie coś idzie do przodu. To zabrzmi śmiesznie, ale czasami trzeba poczekać na ten moment olśnienia, a czasem trzeba sobie dopomóc, ... Na przykład paroma partyjkami w Supreme Commandera 2 albo w Supreme Commander: Forged Alliance (bądź co bądź, są to gry gdzie trzeba odrobinę intensywniej wykorzystać szarą komórkę).

Nie wiem kiedy nowa beta, ale może już w przyszłym tygodniu? Czas pokaże. Teraz akurat mam trochę czasu na wałkowanie HCMa więc jest to całkiem realne.

Powered by:
Hellcore Mailer - polski program pocztowyOpera Web BrowserFreeBSD - The Power to Serve!Slackware
RSSy:
Sidekick:
Projekty:
O autorze:
Zobacz:
Kategorie:
Archiwum:
Szukaj: