2011-03-30 04:32:07
Backportowanie obecnych zmian?

Zacznę od zdementowania plotek, jakobym znowu zapomniał o projekcie - nie zapomniałem, po prostu z wolnym czasem u mnie krucho.

Ponieważ nowej bety nie ma od ostatniego dnia października, na serio zastanawiam się czy nie wygrzebać kopii kodu HCMa z tego dnia i nie zacząć produkować równoległej linii bet (jedna zwykła, druga z IMAP4). Dylemat bierze się stąd, że pierwsza zIMAPowana beta miała wyjść w ... grudniu, tymczasem jest już praktycznie kwiecień, a ja dalej nie mam do pokazania czegoś, co w moim odczuciu jest tego warte. Oczywiście nie oznaczałoby to wycofania się z dodawania obsługi IMAPa - pracuję nad tym, ale jeszcze trochę mi zleci, przynajmniej jeżeli nic się nie zmieni. Już teraz widzę, że będę musiał popracować nad paroma algorytmami - protokół IMAP4 jest nastawiony na gniazdka synchroniczne, a żeby używać gniazdek asynchronicznych i mieć użycie pamięci pod kontrolą, trzeba się nakombinować - a wolnego czasu ostatnio nie mam za dużo (chociaż i tak jest lepiej niż np. w styczniu).

Także teraz jeszcze zastanawiam się, ale jeśli do połowy kwietnia nie będzie żadnego sensownego postępu, to nowe bety będą płynąć właśnie od połowy kwietnia. W przeciwnym razie kiedyś tam w kwietniu pojawi się pierwsza beta z obsługą protokołu IMAP4.

2011-03-15 18:10:37
Tak się w to gra: L4D, Dead Air, Expert i dwa boty

Od dłuższego czasu razem z Iloną pogrywamy sobie we dwoje z dwoma botami. Ponieważ poziom zaawansowany jest dla nas za łatwy, gramy na najwyższym (expert). Boty oczywiście nie wyrabiają (tutaj nawet popełniają zbiorowe harakiri), ale nam to specjalnie nie przeszkadza. :)

Filmik ze specjalną dedykacją dla wszystkich egoistycznych kalek, które zamiast pomóc, dostają napadu paniki, w następstwie czego robią pod siebie i uciekają, po czym giną i dziwią się że są wykopywani z gier albo list znajomych.

Powered by:
Hellcore Mailer - polski program pocztowyOpera Web BrowserFreeBSD - The Power to Serve!Slackware
RSSy:
Sidekick:
Projekty:
O autorze:
Zobacz:
Kategorie:
Archiwum:
Szukaj: