2009-07-11 11:45:05
The Bat! Proxy

The Bat! Proxy to pochodna MboxProxy i umożliwia zaimportowanie wiadomości z folderów programu The Bat! w wersji 4 (być może wcześniejszych także) do każdego programu obsługującego protokół POP3 (w tym The Bat! ;-)). Podobnie jak MboxProxy, także The Bat! Proxy jest rozpowszechniane z kodem źródlowym (w Delphi).

Dlaczego? No pewnie dlatego, że choć The Bat! potrafi wyeksportować wiadomości do skrzynki Uniksowej, którą potem można potraktować na przykład rzeczonym MboxProxy, to z drugiej strony, jest to dodatkowy krok i w dodatku nierzadko bardzo długo trwający. Nie wspominam już o niepotrzebnie zużywanym miejscu na tymczasowo wyeksportowane wiadomości. Dzięki The Bat! Proxy proces przenoszenia wiadomości z programu The Bat! do np. "dużego" Outlooka trwa tyle, co przenoszenie z ThunderBirda, mimo innego formatu folderów.

To chyba wszystko co można napisać o tym programie, ponieważ jest to bezpośrednia pochodna MboxProxy, interfejs i obsługa są identyczne. W razie wątpliwości odsyłam do readme i ewentualnie wpisu tyczącego się MboxProxy. Proszę o zgłaszanie błędów, jeśli ktoś na jakieś natrafi.

Do pobrania z odnowionej przez Epiego witryny BranchWare.


Może Cię zainteresować...

Komentowanie wyłączone dla tego wpisu.
Powered by:
Hellcore Mailer - polski program pocztowyOpera Web BrowserFreeBSD - The Power to Serve!Slackware
RSSy:
Sidekick:
Projekty:
O autorze:
Zobacz:
Kategorie:
Archiwum:
Szukaj: