2009-01-19 15:41:13
Mirror's Edge - na szybko

Sesja sesją, ale mózg pracujący na pełnych obrotach przez 18/7 to nieszczęśliwy mózg. Mnie czekają teraz tylko ewentualne poprawki i egzaminy, a potem...

Anyway, Mirror's Edge wpadło mi w ręce, nie mogłem wytrzymać i na te trzy godziny odpaliłem. I jak? Cóż... Left 4 Dead oraz S. T. A. L. K. E. R. mają godnego konkurenta w walce o mój wolny czas. :)

2009-01-13 00:20:43
Padł Ci komputer? A angielski znasz?

Okazuje się, że Intel na swoich stronach ma genialny wręcz poradnik, krok-po-kroku opisujący co robić (co i jak sprawdzać) gdy komputer nie chce się uruchomić. Pokrywa większość przypadków nie włączających się pecetów (desktopów).

2009-01-11 18:31:01
Life progress: 25% completed

I jakby co - dużej różnicy między 20 a 25 rokiem życia nie ma. O.

Niestety, szklanej kuli nie dostałem, wobec czego ten wpis jest ciągle w mocy.

Still alive, I'm still alive...

Tak, trochę pozmieniało mi się.

Lisa Miskovsky - Still Alive (Mirror's Edge OST)

2009-01-04 09:46:48
Drogi Cyberpamiętniczku...

No to mamy - wrzask po zamknięciu kilku serwisów oraz płacz po nagłej śmierci serwisu blogowego. Dla wielu jest to na tyle bolesne doświadczenie, że rodzi się pytanie - czy powinniśmy wrócić do źródeł, tj. papierowych pamiętników/notatników, albumów ze zdjęciami, taśm/dysków wideo?

2009-01-02 07:13:24
Multibrute - UPX na sterydach

UPXa chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) kompresorów plików wykonywalnych, a zarazem jeden z (relatywnie) niewielu wysokiej jakości programów Open-Source. Multibrute zaś jest dosć pokręconym (z założenia) front-endem do niego. Zamiast małpować wszystkie istniejące front-endy, które tak naprawdę nic nie wnoszą do tematu, skupiłem się na jednym, bardzo istotnym parametrze - "--ultra-brute", którego użycie gwarantuje najlepsze rezultaty, jednak... Taka zabawa trochę trwa. Multibrute skraca czas kompresji, dzięki uruchamianiu wielu UPXów w tle. O ile? O dużo.

Powered by:
Hellcore Mailer - polski program pocztowyOpera Web BrowserFreeBSD - The Power to Serve!Slackware
RSSy:
Sidekick:
Projekty:
O autorze:
Zobacz:
Kategorie:
Archiwum:
Szukaj: